1. Strona główna
  2. chevronMarki opon samochodowych
  3. chevronDebica
  4. chevronPresto UHP 2

Opis produktu

Opona klasy ekonomicznej Dębica Presto UHP2, zaprojektowana do samochodów o dużej mocy silnika, to model sportowy zapewniający stabilne zachowanie na suchej i mokrej nawierzchni.

Sportowy charakter. Sportowe osiągi na suchym podłożu uzyskane dzięki asymetrycznej rzeźbie bieżnika i solidnym barkom zewnętrznym.
Bezpieczeństwo. Przyczepność na mokrej nawierzchni potwierdzona oceną A na etykiecie UE gwarantowana przez lamele, które rozbijają film wodny, oraz szerokie i proste rowki sprawnie odprowadzające wodę. Mniejsze ryzyko aquaplaningu.
Oszczędność. Nacisk na powierzchni styku z podłożem jest bardziej równomiernie rozłożony, co przekłada się na równomierne zużycie i wyższe przebiegi. Opona wyprodukowana z mieszanki gumowej niwelującej straty energii, ograniczając zużycie paliwa.

Właściwości

Marka
Debica
Model
Presto UHP 2
Homologowana
N/A
Rodzaj pojazdu
Samochód osobowy
Styl jazdy
Sportowy
Sezon
Na lato
Kolcowane
nie
Do kolcowania
nie
3PMSF
nie
Runflat
nie
Ekologiczne
nie
Asymetryczne
nie
Kierunkowe
nie
Z rantem ochronnym
tak
Seal
nie

Co to jest rezulteo SCORE?

Podstawowe parametry użytkowe opon ocenia się w 3 kategoriach: oszczędność, komfort i bezpieczeństwo. Końcową ocenę (rezulteo SCORE) wylicza się przy użyciu stosownych współczynników. W przypadku opon zimowych, oprócz powyższych trzech kryteriów dodatkowo brane są pod uwagę oceny zachowania na oblodzonej i zaśnieżonej nawierzchni. Współczynnik oblicza się w zależności od klasy opon: ekonomicznej, wysokowydajnej, sportowej.

Dowiedz się więcej

Kontynuując nawigację na stronie akceptujesz, że będziemy wykorzystywać pliki Cookies do udoskonalania doświadczeń użytkownika oraz statystyk. Więcej informacji na temat naszej polityki prywatności znajdziesz w Regulamin