1. Strona główna
  2. chevronMarki opon samochodowych
  3. chevronMichelin
  4. chevronPilot Alpin 5 Suv
Pilot Alpin 5 Suv
Michelin

Opony Michelin Pilot Alpin 5 Suv

Zimowe
n/a
rezulteoSCORE
n/a
rezulteoSCORE
Premium
  • Opony zimowe przeznaczone do SUV-ów sportowych.
  • Nienaganne zachowanie pojazdu w warunkach zimowych.
  • Stabilna jazda z dużą prędkością.
Czytaj więcej
Wpisz rozmiar opon
chevron

Wybierz rozmiar

Zobacz więcej opon Michelin
chevron

Opis produktu

Opony zimowe Michelin Pilot Alpin 5 SUV do samochodów o potężnych silnikach zapewniają przyjemną i bezpieczną jazdę na zaśnieżonych drogach.

Bezpieczeństwo zimą. Dobra wydajność na zaśnieżonych drogach dzięki głębokim żłobieniom bieżnika kierunkowego w kształcie strzałki. Mieszanka gumowa o dużej zawartości krzemionki i oleju słonecznikowego zachowuje elastyczność w niskich temperaturach, zapewniając tym samym lepszą przyczepność w warunkach zimowych. Sprawne odprowadzanie wody przez głębokie żłobienia o dużej szerokości pozwala zniwelować ryzyko akwaplanacji.

Dynamiczność. Stabilne trzymanie się drogi przy wyższych prędkościach i precyzyjna kontrola dzięki zastosowaniu technologii lamelek zwiększających sztywność bieżnika.

SUV. Budowa wewnętrzna dostosowana do masy pojazdów terenowych.

Właściwości

Marka
Michelin
Model
Pilot Alpin 5 Suv
Homologowana
N/A
Rodzaj pojazdu
4x4
Styl jazdy
Sportowy
Sezon
Na zimę
Kolcowane
nie
Do kolcowania
nie
3PMSF
tak
Runflat
nie
Ekologiczne
nie
Asymetryczne
nie
Kierunkowe
tak
Z rantem ochronnym
nie
Seal
nie

Co to jest rezulteo SCORE?

Podstawowe parametry użytkowe opon ocenia się w 3 kategoriach: oszczędność, komfort i bezpieczeństwo. Końcową ocenę (rezulteo SCORE) wylicza się przy użyciu stosownych współczynników. W przypadku opon zimowych, oprócz powyższych trzech kryteriów dodatkowo brane są pod uwagę oceny zachowania na oblodzonej i zaśnieżonej nawierzchni. Współczynnik oblicza się w zależności od klasy opon: ekonomicznej, wysokowydajnej, sportowej.

Dowiedz się więcej

Kontynuując nawigację na stronie akceptujesz, że będziemy wykorzystywać pliki Cookies do udoskonalania doświadczeń użytkownika oraz statystyk. Więcej informacji na temat naszej polityki prywatności znajdziesz w Regulamin

;