1. Strona główna
  2. chevronMarki opon samochodowych
  3. chevronNokian
  4. chevronPowerproof SUV
  5. chevron235/65 R17 108W

Właściwości

Marka
Nokian
Model
Powerproof SUV
Homologowana
N/A
Rodzaj pojazdu
4x4
Styl jazdy
Sportowy
Sezon
Na lato
Kolcowane
nie
Do kolcowania
nie
3PMSF
nie
Runflat
nie
Ekologiczne
nie
Asymetryczne
tak
Kierunkowe
nie
Z rantem ochronnym
nie
Seal
nie

Opis produktu

  • Opony do potężnych SUV-ów, niezawodne na suchej i mokrej nawierzchni.
  • Dobre trzymanie się drogi i stabilność przy dużych prędkościach.
  • Bezpieczeństwo podczas opadów deszczu.

Powerproof SUV marki Nokian to opony przeznaczone do SUV-ów o wysokich osiągach, zapewniające niezrównany komfort jazdy i stabilność przy dużych prędkościach oraz wysoki poziom bezpieczeństwa podczas opadów deszczu.

Bezpieczeństwo. Wysoki poziom bezpieczeństwa na suchej i mokrej nawierzchni dzięki zastosowaniu technologii „Dual Zone Safety”. Strefa „Wet Safety Zone” sprawnie odprowadza wodę spod kół, chroniąc auto przed akwaplanacją. Mieszanka gumowa z aktywnymi polimerami i składnikiem Dynamic Grip poprawia przyczepność na suchej i mokrej nawierzchni nawet przy wyższych prędkościach jazdy.

Dynamika. Szybka reakcja na manewry kierownicą i stabilność przy dużej prędkości dzięki specjalnej zewnętrznej strefie i solidnej konstrukcji.

Solidność. Boki wzmocnione wyjątkowo odpornymi włóknami aramidowymi lepiej chronią opony przed uszkodzeniami.

Co to jest rezulteo SCORE?

Podstawowe parametry użytkowe opon ocenia się w 3 kategoriach: oszczędność, komfort i bezpieczeństwo. Końcową ocenę (rezulteo SCORE) wylicza się przy użyciu stosownych współczynników. W przypadku opon zimowych, oprócz powyższych trzech kryteriów dodatkowo brane są pod uwagę oceny zachowania na oblodzonej i zaśnieżonej nawierzchni. Współczynnik oblicza się w zależności od klasy opon: ekonomicznej, wysokowydajnej, sportowej.

Dowiedz się więcej