Tu porównasz opony i znajdziesz je w najlepszej cenie

nasza porównywarka pomoże Ci wybrać i kupić najlepsze opony w najniższej cenie

ALFA ROMEO

ALFA ROMEO

Opona do samochodu ALFA ROMEO GTV6 2.5 V6 158

Spośród podanych rozmiarów opon zimowych i letnich do samochodu ALFA ROMEO GTV6 2.5 V6 158 wybierz jeden, aby przejść do listy dostępnych produktów i porównać ich ceny. Poniżej znajdziesz także informacje dotyczące indeksów nośności i prędkości opon dozwolonych w przypadku Twojego samochodu ALFA ROMEO GTV6 2.5 V6 158.

Zdjęcie samochodu ALFA ROMEO GTV GTV6

od 1983 do 1987 roku

Znajdź opony w moim rozmiarze

Homologowane rozmiary opon letnich i zimowych ?

Homologowane przez ALFA ROMEO rozmiary opon do GTV6 zostały opracowane w oparciu o specyficzne parametry pojazdu w celu zapewnienia jak najlepszych osiągów, przyczepności do nawierzchni, najkrótszej drogi hamowania, optymalnej wytrzymałości i jak najmniejszego zużycia paliwa. Na ogół istnieje kilka rozmiarów homologowanych do danego pojazdu odpowiadających różnym zapotrzebowaniom. Z punktu widzenia przepisów oraz z powodów technicznych nie należy stosować rozmiarów opon innych niż homologowane.
  • 185/65 R15 88V Zobacz

Ciśnienie opon

Poziom ciśnienia opon do samochodu ALFA ROMEO GTV6 2.5 V6 158

Dane dotyczące ciśnienia opon są podane w celach orientacyjnych. Dokładne informacje znajdziesz w instrukcji obsługi Twojego pojazdu ALFA ROMEO GTV6 lub na wewnętrznej stronie drzwi kierowcy.

Informacje praktyczne

  • Rozmiary opon przedniej i tylnej osi samochodu ALFA ROMEO GTV6 2.5 V6 158 są takie same.?Rozmiary opon w samochodach osobowych mogą być takie same lub różne na przedniej i tylnej osi pojazdu. W większości wypadków są to 4 opony w takim samym rozmiarze z przodu i z tyłu, jednak w przypadku samochodów z tylnym napędem, rozmiary opon przedniej i tylnej osi mogą się różnić.
  • Maksymalna prędkość Twojego samochodu wynosi 210 km/godz.
  • ALFA ROMEO GTV6 2.5 V6 158 jest samochodem posiadającym nadwozie typu coupé, przeznaczonym głównie do jazdy niesportowej.
  • Twój samochód posiada silnik 2.5 V6 158 czyli 6-cylindrowy silnik w układzie v o mocy 158 koni mechanicznych i pojemności 2492 cm3.
  • ALFA ROMEO GTV6 2.5 V6 158 to samochód miejski.