Tu porównasz opony i znajdziesz je w najlepszej cenie

nasza porównywarka pomoże Ci wybrać i kupić najlepsze opony w najniższej cenie

DALLARA

DALLARA

Opona do samochodu DALLARA Stradale 2.3 L 400

Spośród podanych rozmiarów opon zimowych i letnich do samochodu DALLARA Stradale 2.3 L 400 wybierz jeden, aby przejść do listy dostępnych produktów i porównać ich ceny. Poniżej znajdziesz także informacje dotyczące indeksów nośności i prędkości opon dozwolonych w przypadku Twojego samochodu DALLARA Stradale 2.3 L 400.

Zdjęcie samochodu DALLARA Stradale Stradale

od 2018 roku

Znajdź opony w moim rozmiarze

Homologowane rozmiary opon letnich i zimowych ?

Homologowane przez DALLARA rozmiary opon do Stradale zostały opracowane w oparciu o specyficzne parametry pojazdu w celu zapewnienia jak najlepszych osiągów, przyczepności do nawierzchni, najkrótszej drogi hamowania, optymalnej wytrzymałości i jak najmniejszego zużycia paliwa. Na ogół istnieje kilka rozmiarów homologowanych do danego pojazdu odpowiadających różnym zapotrzebowaniom. Z punktu widzenia przepisów oraz z powodów technicznych nie należy stosować rozmiarów opon innych niż homologowane.
  • przód: 205/45 R17 88Y Zobacz
  • tył: 255/35 R18 94Y Zobacz
  • przód: 205/40 ZR18 86(Y) Zobacz
  • tył: 255/30 ZR19 91(Y) Zobacz

Ciśnienie opon

Poziom ciśnienia opon do samochodu DALLARA Stradale 2.3 L 400

Dane dotyczące ciśnienia opon są podane w celach orientacyjnych. Dokładne informacje znajdziesz w instrukcji obsługi Twojego pojazdu DALLARA Stradale lub na wewnętrznej stronie drzwi kierowcy.

Informacje praktyczne

  • Rozmiary opon przedniej i tylnej osi samochodu marki DALLARA Stradale 2.3 L 400 są różne.?Rozmiary opon w samochodach osobowych mogą być takie same lub różne na przedniej i tylnej osi pojazdu. W większości wypadków są to 4 opony w takim samym rozmiarze z przodu i z tyłu, jednak w przypadku samochodów z tylnym napędem, rozmiary opon przedniej i tylnej osi mogą się różnić.
  • Maksymalna prędkość Twojego samochodu wynosi 280 km/godz.
  • DALLARA Stradale 2.3 L 400 jest samochodem posiadającym nadwozie typu kabriolet, przeznaczonym głównie do jazdy sportowej.
  • Twój samochód posiada silnik 2.3 L 400 czyli silnik benzynowy o mocy 400 koni mechanicznych i pojemności 2300 cm3.
  • DALLARA Stradale 2.3 L 400 to samochód sportowy.