Tu porównasz opony i znajdziesz je w najlepszej cenie

nasza porównywarka pomoże Ci wybrać i kupić najlepsze opony w najniższej cenie

OPEL

OPEL

Opona do samochodu OPEL GT 2.0 T 264

Spośród podanych rozmiarów opon zimowych i letnich do samochodu OPEL GT 2.0 T 264 wybierz jeden, aby przejść do listy dostępnych produktów i porównać ich ceny. Poniżej znajdziesz także informacje dotyczące indeksów nośności i prędkości opon dozwolonych w przypadku Twojego samochodu OPEL GT 2.0 T 264.

Zdjęcie samochodu OPEL GT GT

od 2007 do 2009 roku

Znajdź opony w moim rozmiarze

Homologowane rozmiary opon letnich i zimowych ?

Homologowane przez OPEL rozmiary opon do GT zostały opracowane w oparciu o specyficzne parametry pojazdu w celu zapewnienia jak najlepszych osiągów, przyczepności do nawierzchni, najkrótszej drogi hamowania, optymalnej wytrzymałości i jak najmniejszego zużycia paliwa. Na ogół istnieje kilka rozmiarów homologowanych do danego pojazdu odpowiadających różnym zapotrzebowaniom. Z punktu widzenia przepisów oraz z powodów technicznych nie należy stosować rozmiarów opon innych niż homologowane.
  • 245/45 R18 96V Zobacz w cenie 430,13 zł

Ciśnienie opon

Poziom ciśnienia opon do samochodu OPEL GT 2.0 T 264

Dane dotyczące ciśnienia opon są podane w celach orientacyjnych. Dokładne informacje znajdziesz w instrukcji obsługi Twojego pojazdu OPEL GT lub na wewnętrznej stronie drzwi kierowcy.

Informacje praktyczne

  • Rozmiary opon przedniej i tylnej osi samochodu OPEL GT 2.0 T 264 są takie same.?Rozmiary opon w samochodach osobowych mogą być takie same lub różne na przedniej i tylnej osi pojazdu. W większości wypadków są to 4 opony w takim samym rozmiarze z przodu i z tyłu, jednak w przypadku samochodów z tylnym napędem, rozmiary opon przedniej i tylnej osi mogą się różnić.
  • Maksymalna prędkość Twojego samochodu wynosi 229 km/godz.
  • Maksymalne dopuszczalne obciążenie przedniej osi wynosi 880 kg a tylnej 900 kg.
  • OPEL GT 2.0 T 264 jest samochodem posiadającym nadwozie typu kabriolet, przeznaczonym głównie do jazdy sportowej.
  • Twój samochód posiada silnik 2.0 T 264 czyli silnik benzynowy turbodoładowany o mocy 264 koni mechanicznych i pojemności 1998 cm3.
  • OPEL GT 2.0 T 264 to samochód sportowy.