Tu porównasz opony i znajdziesz je w najlepszej cenie

nasza porównywarka pomoże Ci wybrać i kupić najlepsze opony w najniższej cenie

VOLKSWAGEN

VOLKSWAGEN

Opona do samochodu VOLKSWAGEN Combi Type 2 1.6 L 50

Spośród podanych rozmiarów opon zimowych i letnich do samochodu VOLKSWAGEN Combi Type 2 1.6 L 50 wybierz jeden, aby przejść do listy dostępnych produktów i porównać ich ceny. Poniżej znajdziesz także informacje dotyczące indeksów nośności i prędkości opon dozwolonych w przypadku Twojego samochodu VOLKSWAGEN Combi Type 2 1.6 L 50.

Zdjęcie samochodu VOLKSWAGEN Combi Combi Type 2

od 1975 do 1980 roku

Znajdź opony w moim rozmiarze

Homologowane rozmiary opon letnich i zimowych ?

Homologowane przez VOLKSWAGEN rozmiary opon do Combi Type 2 zostały opracowane w oparciu o specyficzne parametry pojazdu w celu zapewnienia jak najlepszych osiągów, przyczepności do nawierzchni, najkrótszej drogi hamowania, optymalnej wytrzymałości i jak najmniejszego zużycia paliwa. Na ogół istnieje kilka rozmiarów homologowanych do danego pojazdu odpowiadających różnym zapotrzebowaniom. Z punktu widzenia przepisów oraz z powodów technicznych nie należy stosować rozmiarów opon innych niż homologowane.
  • 185/80 R14 99Q Zobacz

Ciśnienie opon

Poziom ciśnienia opon do samochodu VOLKSWAGEN Combi Type 2 1.6 L 50

Dane dotyczące ciśnienia opon są podane w celach orientacyjnych. Dokładne informacje znajdziesz w instrukcji obsługi Twojego pojazdu VOLKSWAGEN Combi Type 2 lub na wewnętrznej stronie drzwi kierowcy.

Informacje praktyczne

  • Rozmiary opon przedniej i tylnej osi samochodu VOLKSWAGEN Combi Type 2 1.6 L 50 są takie same.?Rozmiary opon w samochodach osobowych mogą być takie same lub różne na przedniej i tylnej osi pojazdu. W większości wypadków są to 4 opony w takim samym rozmiarze z przodu i z tyłu, jednak w przypadku samochodów z tylnym napędem, rozmiary opon przedniej i tylnej osi mogą się różnić.
  • VOLKSWAGEN Combi Type 2 1.6 L 50 jest samochodem posiadającym nadwozie typu dostawczego, przeznaczonym głównie do jazdy niesportowej.
  • Twój samochód posiada silnik 1.6 L 50 czyli silnik benzynowy o mocy 50 koni mechanicznych i pojemności 1584 cm3.
  • VOLKSWAGEN Combi Type 2 1.6 L 50 to minivan lub minibus.