1. Strona główna
  2. chevronMarki opon samochodowych
  3. chevronMichelin
  4. chevronAgilis 3
  5. chevron195/60 R16 99H

Opis produktu

  • Ekologiczne ogumienie do pojazdów użytkowych.
  • Niezawodne i wydajne rozwiązanie pod względem trwałości.
  • Skuteczne hamowanie na mokrej nawierzchni przez cały okres użytkowania.

Opony letnie do lekkich pojazdów użytkowych Michelin Agilis 3 odznaczają się wysoką efektywnością energetyczną oraz dużą trwałością i gwarantują bezpieczną jazdę podczas opadów deszczu.

Ekologia. Niższa masa opon Agilis 3 to nie tylko mniej surowców wykorzystanych do produkcji, ale też mniejszy opór toczenia, a więc i niższe zużycie paliwa.

Bezpieczeństwo. Głęboki bieżnik z rowkami w kształcie litery U zapewnia niezawodne prowadzenie oraz skuteczne hamowanie na mokrej nawierzchni. Znakomitą wydajność w tym zakresie potwierdza ocena A na etykiecie europejskiej.

Trwałość. Dłuższy szacunkowy przebieg dzięki dwóm rozwiązaniom technologicznym z powodzeniem stosowanym w oponach do ciężarówek – bardziej odporna na zużycie mieszanka gumowa oraz wydajny system sprawnie pozbywający się kamieni. Wzmocnione boki ograniczają ryzyko uszkodzenia opon przy najeżdżaniu na krawężniki.

Właściwości

Marka
Michelin
Model
Agilis 3
Homologowana
N/A
Rodzaj pojazdu
Dostawczy
Styl jazdy
Nie dotyczy
Sezon
Na lato
Kolcowane
nie
Do kolcowania
nie
3PMSF
nie
Runflat
nie
Ekologiczne
nie
Asymetryczne
nie
Kierunkowe
nie
Z rantem ochronnym
nie
Seal
nie

Co to jest rezulteo SCORE?

Podstawowe parametry użytkowe opon ocenia się w 3 kategoriach: oszczędność, komfort i bezpieczeństwo. Końcową ocenę (rezulteo SCORE) wylicza się przy użyciu stosownych współczynników. W przypadku opon zimowych, oprócz powyższych trzech kryteriów dodatkowo brane są pod uwagę oceny zachowania na oblodzonej i zaśnieżonej nawierzchni. Współczynnik oblicza się w zależności od klasy opon: ekonomicznej, wysokowydajnej, sportowej.

Dowiedz się więcej

Kontynuując nawigację na stronie akceptujesz, że będziemy wykorzystywać pliki Cookies do udoskonalania doświadczeń użytkownika oraz statystyk. Więcej informacji na temat naszej polityki prywatności znajdziesz w Regulamin