Tu porównasz opony i znajdziesz je w najlepszej cenie

nasza porównywarka pomoże Ci wybrać i kupić najlepsze opony w najniższej cenie

P Zero World w Dubaju: po Los Angeles, Monachium i Monako Pirelli otwiera salon w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Pirelli zainaugurowało w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie) swoje czwarte ultraluksusowe centrum montażu ogumienia – P Zero World.

Poczekalnia w salonie Pirelli P Zero World w Dubaju

W poczekalni salonu Pirelli P Zero World w Dubaju zainstalowano pełnowymiarowy symulator Formuły 1. © Pirelli

Pirelli podbija kolejne prestiżowe miasto

Dubaj – światowa stolica przesady, w której policja patroluje ulice w Lamborghini Aventador, Bentleyach Continental GT, a nawet Ferrari FF. Te wysokiej klasy auta są głównym przedmiotem zainteresowania firmy Pirelli. Nic dziwnego, że włoski producent zdecydował się otworzyć swój czwarty salon P Zero World właśnie w Emiratach Arabskich. Po Los Angeles, Monachium i Monako przyszła pora na Bliski Wschód. W tym zakątku świata luksusowe auta biją kolejne rekordy sprzedaży.

Pirelli P Zero World w Dubaju: opony sportowe i firmowy kalendarz na wystawie

© Pirelli

Ekskluzywne centrum serwisowe

Nowy salon ma przyciągnąć przede wszystkim właścicieli aut najwyższej klasy. Dostosowany do ich potrzeb warsztat gwarantuje wyjątkowe traktowanie opon i kół – najnowocześniejsze maszyny automatycznie montują ogumienie w kilka minut bez ryzyka uszkodzenia felg, zapewniając jednocześnie idealną geometrię i wyważenie kół, a co za tym idzie – maksymalne bezpieczeństwo na drodze. Obecny na miejscu ekspert udzieli porad w sprawie różnych modeli samochodów, konserwacji ogumienia, a nawet wyścigów torowych.

Oczekujący na obsługę klienci mogą obejrzeć zdjęcia z kultowego kalendarza i zapoznać się z najnowszą ofertą opon do samochodów i motocykli w salonie wystawowym Pirelli. Dla gości przygotowano też inne atrakcje spod znaku Pirelli Design oraz pełnowymiarowy symulator Formuły 1.

Pirelli P Zero World: otwarcie nowego ekskluzywnego salonu w Dubaju

© Pirelli

– Salony P Zero World to kluczowy element naszej strategii sprzedaży detalicznej – tłumaczy Gaetano Trezza, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu operacyjnego Pirelli. – To wyjątkowe miejsca, w których klienci mają okazję zapoznać się z naszą marką, ekskluzywnymi produktami i usługami na najwyższym poziomie. Prezentujemy również kilka naszych partnerskich marek, które dopełniają szczególny klimat salonów, zdecydowanie wyróżniający nas na tle konkurencji.

Kolejny salon P Zero World powstanie w australijskim Melbourne.

CZYTAJ TAKŻE

Falken Tyre pracuje nad rozwiązaniem umożliwiającym gromadzenie energii elektrycznej generowanej przez opony

Japoński producent ogumienia Falken Tyre rozwija technologię, która pozwoli wykorzystać elektryczność statyczną powstającą w trakcie toczenia i odkształcania się opon.

Koncerny motoryzacyjne i stosowane przez nie oznaczenia opon

W niniejszym artykule przedstawimy wiodące koncerny samochodowe i opowiemy, jakie oznaczenia opon stosują niektóre z nich.

Sukces firmy Continental w segmencie oryginalnego wyposażenia

Wiodący europejscy producenci samochodów coraz chętniej sięgają po opony Continental.

Już milion razy skorzystano z usługi SnapSkan udostępnionej przez firmę Nokian

Opracowana przez Nokian Tyres cyfrowa usługa badania stanu ogumienia SnapSkan w maju tego roku obsłużyła milionowego użytkownika. Wyniki badań przeprowadzonych w Finlandii pokazują, że 10% kierowców w tym kraju jeździ na niebezpiecznie zużytych oponach.