Tu porównasz opony i znajdziesz je w najlepszej cenie

nasza porównywarka pomoże Ci wybrać i kupić najlepsze opony w najniższej cenie

P Zero World w Dubaju: po Los Angeles, Monachium i Monako Pirelli otwiera salon w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Pirelli zainaugurowało w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie) swoje czwarte ultraluksusowe centrum montażu ogumienia – P Zero World.

Poczekalnia w salonie Pirelli P Zero World w Dubaju

W poczekalni salonu Pirelli P Zero World w Dubaju zainstalowano pełnowymiarowy symulator Formuły 1. © Pirelli

Pirelli podbija kolejne prestiżowe miasto

Dubaj – światowa stolica przesady, w której policja patroluje ulice w Lamborghini Aventador, Bentleyach Continental GT, a nawet Ferrari FF. Te wysokiej klasy auta są głównym przedmiotem zainteresowania firmy Pirelli. Nic dziwnego, że włoski producent zdecydował się otworzyć swój czwarty salon P Zero World właśnie w Emiratach Arabskich. Po Los Angeles, Monachium i Monako przyszła pora na Bliski Wschód. W tym zakątku świata luksusowe auta biją kolejne rekordy sprzedaży.

Pirelli P Zero World w Dubaju: opony sportowe i firmowy kalendarz na wystawie

© Pirelli

Ekskluzywne centrum serwisowe

Nowy salon ma przyciągnąć przede wszystkim właścicieli aut najwyższej klasy. Dostosowany do ich potrzeb warsztat gwarantuje wyjątkowe traktowanie opon i kół – najnowocześniejsze maszyny automatycznie montują ogumienie w kilka minut bez ryzyka uszkodzenia felg, zapewniając jednocześnie idealną geometrię i wyważenie kół, a co za tym idzie – maksymalne bezpieczeństwo na drodze. Obecny na miejscu ekspert udzieli porad w sprawie różnych modeli samochodów, konserwacji ogumienia, a nawet wyścigów torowych.

Oczekujący na obsługę klienci mogą obejrzeć zdjęcia z kultowego kalendarza i zapoznać się z najnowszą ofertą opon do samochodów i motocykli w salonie wystawowym Pirelli. Dla gości przygotowano też inne atrakcje spod znaku Pirelli Design oraz pełnowymiarowy symulator Formuły 1.

Pirelli P Zero World: otwarcie nowego ekskluzywnego salonu w Dubaju

© Pirelli

– Salony P Zero World to kluczowy element naszej strategii sprzedaży detalicznej – tłumaczy Gaetano Trezza, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu operacyjnego Pirelli. – To wyjątkowe miejsca, w których klienci mają okazję zapoznać się z naszą marką, ekskluzywnymi produktami i usługami na najwyższym poziomie. Prezentujemy również kilka naszych partnerskich marek, które dopełniają szczególny klimat salonów, zdecydowanie wyróżniający nas na tle konkurencji.

Kolejny salon P Zero World powstanie w australijskim Melbourne.

CZYTAJ TAKŻE

Nokian Tyres wyposaży pierwszy na świecie pojazd autonomiczny całkowicie odporny na warunki pogodowe

Fiński producent ogumienia Nokian Tyres właśnie ogłosił podpisanie umowy na wyposażenie nowego autobusu autonomicznego, który będzie mógł poruszać się w każdych, nawet najbardziej niesprzyjających, warunkach pogodowych.

Pirelli Track Adrenaline – aplikacja pozwalająca wycisnąć maksimum z opon P Zero

Na 89. międzynarodowych targach motoryzacyjnych w Genewie Pirelli zaprezentował nowe rozwiązanie do komunikacji z oponami: Track Adrenaline.

Show Pirelli P Zero w Genewie

Na międzynarodowych targach motoryzacyjnych w Genewie Pirelli zapowiedział ciekawe dodatki do swojej serii sportowej P Zero, między innymi specjalne oznakowanie „Elect” oraz ogumienie „Color Edition”, które będzie fabrycznie montowane w niektórych autach.

Goodyear Golden Sahara II – prototyp autonomicznego samochodu z lat 50 z przezroczystymi oponami

Amerykański producent ogumienia Goodyear zaprezentował prototyp samochodu z lat 50, do którego opracował przezroczyste opony. Odnaleziony po latach Golden Sahara II można podziwiać na międzynarodowych targach motoryzacyjnych w Genewie.