Tu porównasz opony i znajdziesz je w najlepszej cenie

nasza porównywarka pomoże Ci wybrać i kupić najlepsze opony w najniższej cenie

Pirelli we współpracy z Pumą stworzą buty inspirowane oponami

Włoski producent ogumienia Pirelli zaprezentował nowy model obuwia stworzony we współpracy z Pumą. Czerpiące ze stylistyki opon sportowych buty o nazwie Replicat-X dopełnią kolekcję luksusowych produktów z serii Pirelli Design.

Buty Pirelli x Puma

© Pirelli 

Nowy produkt w kolekcji Pirelli

Były już zegarki, narty i głośniki, a teraz kolej na buty! Kolejny raz mamy okazję się przekonać, że Pirelli to więcej niż opony. Włoski producent ogumienia zaprezentował ekskluzywne sportowe buty Replicat-X stworzone we współpracy z Pumą. To kolejny element kolekcji Pirelli Design, w której znajdziemy szereg wyjątkowych produktów w kolorach mediolańskiego producenta, opracowanych przez znane marki z wykorzystaniem know-how branży oponiarskiej.

Buty Pirelli x Puma czarne

© Pirelli 

W przypadku Replicat-X Pirelli postawił na współpracę z Pumą, co nie powinno dziwić, gdyż obie firmy mają spore doświadczenie w dziedzinie sportów motorowych, a zwłaszcza w Formule 1. Pirelli jest wyłącznym dostawcą ogumienia dla tych zawodów, a Puma – partner wielu drużyn – niedawno zyskała prawa do projektowania, produkcji i sprzedaży produktów sygnowanych logo F1. Właśnie dlatego w Replicat-X można odnaleźć liczne nawiązania do najsławniejszych na świecie wyścigów. Gumowa podeszwa łudząco przypomina bieżnik opon Pirelli Cinturato P7 Blue stosowanych w bolidach. Jest też wykonana z podobnej mieszanki zapewniającej nadzwyczajną przyczepność do podłoża. Cholewka z perforowanej mikrofibry imitującej zamsz gwarantuje maksymalną wygodę.

Buty Pirelli x Puma biały

© Pirelli

CZYTAJ TAKŻE

Sukces firmy Continental w segmencie oryginalnego wyposażenia

Wiodący europejscy producenci samochodów coraz chętniej sięgają po opony Continental.

Już milion razy skorzystano z usługi SnapSkan udostępnionej przez firmę Nokian

Opracowana przez Nokian Tyres cyfrowa usługa badania stanu ogumienia SnapSkan w maju tego roku obsłużyła milionowego użytkownika. Wyniki badań przeprowadzonych w Finlandii pokazują, że 10% kierowców w tym kraju jeździ na niebezpiecznie zużytych oponach.

Enliten – technologia Bridgestone dla bardziej ekologicznych opon

Japoński producent ogumienia Bridgestone zaprezentował najnowszą technologię „Enliten”, która umożliwi produkcję opon bardziej przyjaznych dla środowiska. Technologia ta pozwala zmniejszyć zużycie paliwa, emisję CO2 i opór toczenia nawet o 20%.


Nokian Tyres stawia na bardziej ekologiczne opony

Fiński producent ogumienia Nokian Tyres dokłada wszelkich starań, aby podnieść ekologiczną wartość swoich opon. Nowe rozwiązania pozwolą w samej tylko Europie zaoszczędzić setki hektolitrów paliwa.