Tu porównasz opony i znajdziesz je w najlepszej cenie

nasza porównywarka pomoże Ci wybrać i kupić najlepsze opony w najniższej cenie

Pirelli i McLaren łączą siły, by opracować zestaw kół zimowych do modeli „Sport Series”

Modele „Sport Series” McLarena będą odtąd dostępne z opcją kół zimowych z aluminiowymi felgami oraz oponami zimowymi Pirelli.

Pirelli_koła_Mclaren

Modele „Sport Series” marki McLaren będą dostarczane z 2 zestawami kół, na zimę i na lato - Copyright © McLaren

Dodatkowy zestaw kół

Pirelli i McLaren po raz kolejny połączyły siły. Opona Winter Sottozero Serie 3 uzyskała już homologację i jest montowana fabrycznie w wielu samochodach „Sport Series”, lecz teraz jest także dostępna jako opcja w dodatkowym zestawie kół do modeli 540C, 570S, 570GT i 570S Spider.

Co nowego wnosi ta możliwość? Chodzi oczywiście o upowszechnienie opon zimowych wśród entuzjastów tej brytyjskiej marki. Nabywcy tych bolidów będą zachęcani do wyboru między fabrycznie montowanymi oponami letnimi i zimowymi. W zależności od wybranej opcji, McLaren dostarcza dodatkowo komplet kół z aluminiowymi felgami przystosowany do innej pory roku. Koła są gotowe do montażu i zwiększają trwałość opon.

– Nieważne, czy zimówki są obowiązkowe, czy też nie, warto mieć je pod ręką na wypadek pogorszenia warunków pogodowych, wyjaśnia podczas prezentacji Carl Whipp, Dyrektor. ds. obsługi posprzedażowej w McLaren Automotive. – Posiadanie drugiego zestawu kół pozwala szybko i sprawnie zmienić opony letnie na zimowe, gdy będzie wymagała tego pogoda. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z Pirelli.

Koła będą dostępne u wszystkich dystrybutorów marki McLaren w Europie i w Ameryce Północnej.

Pirelli_Sottozero_MC

Copyright © McLaren

CZYTAJ TAKŻE

Sportowy model McLaren 600LT będzie fabrycznie wyposażony w opony Pirelli

Firmy Pirelli i McLaren zapowiedziały nawiązanie współpracy w zakresie nowego samochodu angielskiej marki. Model McLaren 600LT będzie fabrycznie wyposażony w opony Pirelli P Zero Trofeo R.

Firma Pirelli stworzyła specjalne opony P Zero na potrzeby modeli Ferrari Monza SP1 i SP2

Modele Ferrari Monza SP1 i SP2, zaprezentowane na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Paryżu, będą wyposażone w dopasowane do ich potrzeb opony Pirelli P Zero.

Specjalnie zaprojektowana opona Pirelli P Zero wejdzie w skład pierwszego wyposażenia modelu Aston Martin Rapide E

Firma Pirelli rozpoczęła kolejny etap współpracy z marką Aston Martin. Włoski producent będzie wyłącznym dostawcą ogumienia do nowego elektrycznego modelu Rapide E, który zostanie wyposażony w „szyte na miarę” opony P Zero.

Pirelli dostarczy opony P Zero jako oryginalne wyposażenie modelu Aston Martin DBS Superleggera

Firma Pirelli potwierdziła, że DBS Superleggera, nowy model coupé marki Aston Martin, będzie wyposażony w jej opony P Zero udoskonalone specjalnie na tę okazję.