Rezulteo
Tu porównasz opony i znajdziesz je w najlepszej cenie

Nasza porównywarka pomoże Ci wybrać i kupić najlepsze opony w najniższej cenie

Koronawirus - komunikat o działalności rezulteo w okresie epidemii

W odpowiedzi na obecny stan epidemii koronawirusa i związane z nim rozporządzenia władz państwowych, firma Lizeo (wydawca portalu rezulteo) podjęła decyzję o objęciu wszystkich swoich zespołów systemem pracy zdalnej. rezulteo kontynuuje więc realizację misji polegającej na dostarczaniu informacji i wskazówek dotyczących zakupów opon, dostosowując jednocześnie swoje działania do walki z epidemią.

Zespół rezulteo pracuje zdalnie podczas epidemii koronawirusa

Bądźcie poinformowani! Cały zespół rezulteo pracuje zdalnie, aby zapewnić sprawne funkcjonowanie portalu. © Adobe Stock

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Od tygodnia członkowie zespołu rezulteo pracują w domach. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić sprawne funkcjonowanie portalu.

Podczas gdy w większości krajów europejskich nakazano zamknięcie wszystkich sklepów z wyjątkiem sklepów sprzedających towary pierwszej potrzeby, niektóre warsztaty samochodowe naszych partnerów pozostają otwarte, aby zapewnić wszystkim mobilność w nagłych przypadkach.

Blog i przewodniki rezulteo pozostają aktywne, aby informować i pomagać Państwu w miarę łagodnie przeżyć okres kwarantanny.

Chcemy również objąć naszym wsparciem wszystkie podmioty rynku motoryzacyjnego i oponiarskiego dotknięte tym bezprecedensowym kryzysem: producentów, dystrybutorów, serwisy montażowe oraz oczywiście Państwa.

W tych trudnych czasach ważne jest przestrzeganie instrukcji bezpieczeństwa wydanych przez WHO oraz władze krajów dotkniętych epidemią. Pozwalamy sobie przytoczyć tu ich listę:

  • Zostań w domu, kiedy tylko możesz
  • Unikaj kontaktów
  • Regularnie myj ręce
  • Jeśli musisz podróżować samochodem, przestrzegaj zasad ruchu drogowego i sprawdź stan swojego pojazdu, aby uniknąć przeciążania służb ratunkowych oraz szpitali.

Zespół rezulteo pozostaje do Państwa dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań.

Dbajcie o siebie i o swoich bliskich!

CZYTAJ TAKŻE

Koronawirus – jak zadbać o samochód podczas kwarantanny?

Podczas kwarantanny z powodu epidemii Covid-19 Twój samochód raczej nie będzie zbyt często używany. Właściwie przez większość czasu będzie stał na parkingu albo w garażu. Dlaczego więc zawracać sobie nim głowę? Odpowiedź jest prosta – prawidłowa konserwacja unieruchomionego pojazdu pozwoli uniknąć zanieczyszczenia silnika i miejscowego spłaszczenia opon. Warto pomyśleć o tym zawczasu, jeżeli nie chcemy, aby spotkała nas przykra niespodzianka przy pierwszym rozruchu auta po zniesieniu stanu wyjątkowego.

8 najpiękniejszych europejskich tras górskich na zimowe wycieczki

Jeżeli wybierasz się na zimową wyprawę samochodem po Europie, spróbuj zaplanować trasę tak, aby nie zabrakło na niej pięknych, górskich krajobrazów. Przy odrobinie szczęścia być może uda Ci się zobaczyć ośnieżone szczyty. Poniżej przedstawiamy osiem najciekawszych naszym zdaniem miejsc, które warto odwiedzić zimą, rzecz jasna z odpowiednim ogumieniem!

Z której strony samochodu znajduje się wlew paliwa?

Po której stronie samochodu znajduje się zbiornik paliwa – po prawej czy po lewej? Po wjeździe na stację benzynową zawsze zastanawiasz się, z której strony dystrybutora ustawić samochód? Poznaj jeden prosty trik, który pozwoli zlokalizować wlew paliwa bez ruszania się z fotela kierowcy.

Odpowiedzi na 10 najważniejszych pytań o opony zimowe

Co roku powracają te same pytania w sprawie opon zimowych. Zebraliśmy 10 najczęstszych wraz z odpowiedziami, które pozwolą Ci dowiedzieć się więcej o oponach zimowych i generalnie o kwestiach związanych z użytkowaniem ogumienia zimą – prawidłowym ciśnieniu, wpływie na środowisko, oznaczeniach 3PMSF i M+S, oponach całorocznych i nie tylko...