Rezulteo
Tu porównasz opony i znajdziesz je w najlepszej cenie

Nasza porównywarka pomoże Ci wybrać i kupić najlepsze opony w najniższej cenie

Testy i analizy porównawcze

Przeczytaj o naszych najnowszy testach, które pozwalają ocenić osiągi wybranych opon. Nasz doświadczony ekspert dzieli się swoimi spostrzeżeniami i odczuciami co do istotnych dla Ciebie szczegółów. Poznaj także wyniki testów przeprowadzanych przez profesjonalne stowarzyszenia motoryzacyjne a także przez redakcje specjalistycznych czasopism.

10 najlepszych opon sportowych 2020 do Mercedes-AMG C63 wg Auto Bild

Ranking opon sportowych – test ogumienia Ultra High Performance w wykonaniu Auto Bild na Mercedesie AMG
W najnowszym teście ogumienia specjaliści Auto Bild przesiedli się do samochodu par excellence sportowego, jakim jest Mercedes AMG C63. Różne rozmiary kół na przedniej i tylnej osi w połączeniu z bardzo szerokim bieżnikiem zapewniają bardziej dynamiczną jazdę.

Test opon letnich Auto Bild 2020 do SUV-ów i samochodów terenowych

Test opon letnich do samochodów terenowych i SUV-ów: Auto Bild porównuje ogumienie do samochodów terenowych na BMW X5
Specjaliści z niemieckiego magazynu motoryzacyjnego Auto Bild przetestowali i porównali 10 modeli opon o rozmiarze 255/55 R18 do SUV-ów i samochodów terenowych. Poznaj najlepsze ogumienie do tego typu pojazdów na wszystkie rodzaje nawierzchni: suche i mokre, żwirowe, piaszczyste, drogi gruntowe itd.

Test opon 2020 na łamach Auto Motor und Sport – najlepsze ogumienie Ultra High Performance do sportowych sedanów

Ranking opon Ultra High Performance wg testów Auto Motor und Sport – test opon letnich na BMW
Niemiecki magazyn motoryzacyjny Auto Motor und Sport sprawdził i porównał 11 opon letnich o rozmiarze 225/45 R18 na BMW serii 3. W efekcie powstało zestawienie modeli zapewniających najlepszą wydajność i maksymalną przyjemność z jazdy.


Test ogumienia High Performance 2020 w Auto Zeitung: 20 modeli porównanych na BMW serii 3

Test najlepszych opon letnich w wykonaniu AutoZeitung
Specjaliści z Auto Zeitung porównali wydajność 20 modeli opon letnich High Performance o rozmiarze 225/50 R17 do BMW serii 3 i podobnych samochodów Wyniki testu pokazują po raz kolejny, że za bezkompromisową jakość trzeba sporo zapłacić.

Test opon letnich 2020 – Auto Bild ogłasza ranking 20 najlepszych modeli UHP do sedanów

Ranking sportowych opon letnich
Spośród 50 modeli opon letnich Ultra High Performance o rozmiarze 245/45 R18 100 Y, poddanych wstępnym testom na suchej i mokrej nawierzchni, do dalszych prób zakwalifikowano 20 opon o najkrótszej drodze hamowania. Produkty renomowanych marek ponownie znalazły się na najwyższych miejscach.

ACE Lenkrad testuje opony letnie – najlepsze ogumienie klasy średniej

ACE Lenkrad testuje i porównuje wydajność opon letnich średniej klasy na mokrej nawierzchni
Ponieważ sezon rankingów ogumienia letniego już w pełni, magazyn wydawany przez Automobile Club Europa publikuje wyniki testów najpopularniejszych opon z tzw. średniej półki. Próbom poddano 9 modeli „alternatywnych” o rozmiarze 215/55 R17 pasującym do SUV-a Audi Q2.

Test ogumienia ADAC 2020 – najlepsze opony Ultra High Performance klasy premium i modele alternatywne

Test opon letnich w wykonaniu ADAC i TCS – Golf GTI na torze wyścigowym
Co roku specjaliści z Touring Club Suisse wraz z kolegami z ADAC testują i porównują wydajność różnych modeli opon, aby ułatwić kierowcom wybór ogumienia. Tym razem padło na opony Ultra High Performance o rozmiarze 225/40 R18.

Test opon SUV ADAC 2020 – wybór między bezpieczeństwem a trwałością

Test opon letnich do SUV-ów – przyczepność na mokrej nawierzchni
Jak co roku Touring Club Suisse opublikował rezultaty testów najlepszych opon przeprowadzonych we współpracy z niemiecką organizacją ADAC. Tym razem specjaliści ze Szwajcarii i Niemiec – przy uwzględnieniu wyników z zeszłorocznego zestawienia – porównali 12 modeli o rozmiarze 235/55 R17 przeznaczonym do SUV-ów.

Test hamowania Auto Bild 2020 – 50 najlepszych modeli opon letnich do sedanów

Test opon letnich Autobild 2020
Wybór najlepszych opon letnich do luksusowych sedanów według magazynu Auto Bild. Specjaliści z niemieckiego magazynu motoryzacyjnego wybrali 50 modeli opon letnich o rozmiarze 245/45 R18 i porównali ich wydajność hamowania na suchej i mokrej nawierzchni.

L’argus ogłasza wyniki najnowszego testu opon zimowych

Ranking opon zimowych 2019: L’argus przetestował opony wiodących marek na śniegu
Zima nadchodzi wielkimi krokami. Jeszcze nie wiadomo, czy przyniesie opady śniegu, ale niskie temperatury powinny skłonić wszystkich kierowców do sezonowej wymiany ogumienia. Jakie opony zimowe wybrać? Przed podjęciem decyzji warto zapoznać się z wynikami najnowszych testów. Francuski magazyn motoryzacyjny L’argus przetestował opony zimowe 205/55 R16 91H wiodących marek w Golfie VII. Które ogumienie najlepiej sprawdzi się zimą?